Slide Slide

Web Tasarım Süreçlerimiz

Projelendirme

Başarılı bir web sitesinin doğru belirlenmiş strateji ve hedefleri olan bir projeyle mümkün olacağını düşünüyoruz. Bu sebeple web geliştirme sürecinin en başında siz ve biz ortak bir çalışma yürüterek size en uygun projeyi oluşturuyoruz.

Alt Yapı Seçimi

Oluşturduğumuz proje ışığında web siteniz için gerekli teknolojilerin seçimini yapıyoruz. Teknoloji seçimi yaparken; yaygınlık, kullanılabilirlik ve diğer teknolojilerle uygunluk kritelerini esas alıyoruz. ARCTİM olarak en uygun ve en hızlı kullanılabilen teknolojik altyapıyı sizler için belirliyor ve uyguluyoruz.

İçerik Optimizasyonu

İnternet özellikle arama motorlarının kesin hakimiyeti sonrasında web sitelerinde içeriğin bu arama motorlarına uygun hazırlanması gerekmektedir. Bunun yanı sıra, internet kullanıcıların bu hız sağlayan teknolojinin getirdiği kolaylıklar ile bilgiyi kolay tüketir hale gelmişlerdir.

Bu sebeple web sitesi içeriğinin bazı kriterlere göre seçilmesi ve optimize edilmesi gerekmetedir.ARCTİM  içeriğinizin arama motoru algoritmalarının anlayabileceği şekilde düzenlenmesi ve uygulanması konusunda siz ve çalışanlarınıza rehberlik eder.

Yazılım Geliştirme

İçeriğinizin sitenizde nasıl verileceği, hangi bilgilerin hangi ortamlarda saklanacağı ve ziyaretçiler ile nasıl interaktif bir iletişim kurulacağı belirlendikten sonra, bu gereksinimlere uygun alt yapıda web yazılımınızı şekillendiriyoruz.

Görsel Öğe Seçim ve Uygulamaları

Projesi, alt yapısı ve içeriği düşünülmüş web sitenizin yine web tasarım kriterlerine göre görsel tasarımını yapıyoruz.

Google arama motoru algoritmasına göre resimlerin içeriğinize uygun hale getirilmesi diğer bir deyişle optimizasyonu aşamasında boyutları , çözünürlüğü ve isimleri hakkında gerekli düzenlemeleri gerçekleştiriyor, telif haklarını koruyarak ve gözeterek siteniz için en uygun çözümleri uyguluyoruz.

Yayın ve Yayın Sonrası

Projeniz tamamlandığında sunumu yapılır. Tüm içerik ve tasarım gözden geçirilerek sitenizde varsa düzeltmeler yapılır ve siteniz yayına açılır.
Site yayınlanmaya başladıktan sonra isteğinize bağlı olarak arama motoru optimizasyonu (SEO) yapılabilir.

ARCTİM siteniz yayınlandıktan sonra da teknik destek olarak yanınızdan hiç ayrılmaz. Her konuda sorularınız veya yardımımıza ihtiyacınız olduğu konularda bize ulaşmanız yetecektir.