Slide Slide

Arama Motoru Optimizasyonu

SEO, markanız, işletmeniz, şirketiniz, startup’ınız için daha fazla trafik elde edeceğiniz, telefonlarınızın daha fazla çalmasını sağlayan, dönüşüm oranlarınızı artıran,
satışlarınızı katlayan bir pazarlama kanalıdır. 

Özellikle salgın döneminde dijitalde üretilen ve tüketilen içerik miktarının yoğun biçimde artması ve farklı sektörlerin salgından farklı şekillerde etkilenmesi nedeniyle; markaların sürdürülebilir olmak ve güçlenmek için en hızlı aksiyon almaları gereken operasyon Arama Motoru Optimizasyonu’dur.

Step 1

Hedefleriniz doğrultusunda sadece birkaç kelimede değil, sektörünüz ile ilgili trafik almanızı hedefleyen organik SEO stratejileri uyguluyoruz. SEO ekibimizin algoritma güncellemeleri ile sitenizi kontrol ederek çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Step 2

Analitik yaklaşımla yütütülen SEO operasyonlarımızda  çalışmanın başlangıcından itibaren çeşitli SEO araçları kullanarak sitenizi ve rakiplerinizi devamlı olarak takip etmeyi gerekli optimizasyonları sağlamayı hedefliyoruz.

Step 3

Site Dışı SEO çalışmalarımızda   web sitenizle ilgili sektörel bloglar, platformlarla ilgili araştırmalar sağlıyor, performansınızı arttırdıktan ve içeriklerinizi hedeflenen kalite çizgisine ulaştırdıktan sonra organik link edinme çalışmaları yürütüyoruz.