Kurumsal Web Tasarım​

Kurumsal Web sitenizi sanal dünyadaki yansımanız olarak görüyoruz. 

Bu sebeple her web sitesinin ihtiyacına ve hedeflenen kitleye göre özel bir tasarım çalışması yapıyor ve yansımanızın mükemmeliyeti için çalışıyoruz.

Mekansallaşmanın ve giderek online mecraya aktarılan dijital vitrin anlayışının, iş dünyasına hakim olduğu görülmektedir. Bu durumu en son yapılan istatistiklere göre açıklanan 4 milyar internet kullanıcısı ve yaklaşık 2 milyar internet sitesinin var olduğu bilgisi kanıtlamaktadır. Buna ek olarak her gün yapılan 7 milyar arama sorgu pastasında firmanızın yer almamasının kaybettireceği kazancı tahmin etmek işten bile değildir. Ayrıca web sitenizi online bir mağaza gibi düşünüp sürekli güncel tutma imkânına sahip olduğunuzu da unutmayın.

Neden bir Web Sitem Olmalı ?

Giderek online mecraya aktarılan dijital vitrin anlayışının, iş dünyasına hakim olduğu bir çağa geçtik. En son yapılan istatistiklere göre açıklanan 4 milyar internet kullanıcısı ve yaklaşık 2 milyar internet sitesinin var oluşu da bunun kanıtı. Ek olarak her gün yapılan 7 milyar arama sorgu pastasında firmanızın yada markanızın yer almamasının kaybettireceği kazancı tahmin etmek işten bile değil. Dijital sürecin önemli mecralarından Web sitenizi online bir mağaza gibi düşünüp sürekli güncel tutma imkânına sahip olduğunuzu da unutmayın.